O mnie

.CZEŚĆ!
Prawdopodobnie trafiłeś tutaj z TikToka lub Instagrama. Chciałam Cię bardzo serdecznie powitać w swoim sklepie ❤ w końcu! Nie macie pojęcia jak bardzo się cieszę że w końcu mogę wygodnie wysyłać do Was świeczki i woski!

Na początek jednak, dla tych którzy trafili do tych czeluści Internetu przypadkiem:

Nazywam się Adrianna i tworzę własnoręcznie świece i woski. Wszystko, jak w większości wyzwań w moim życiu zaczęło się od kompilacji inspiracji i przypadku, jednego filmiku czy posta, który tak mocno mi się spodobał że poprostu musiałam coś z tym zrobić. W październiku 2020 po ciążącej coraz bardziej sytuacji pandemii pomyślałam że świece to świetna opcja na odstresowanie. Zwłaszcza, że zawsze lubiłam rękodzieła, robótki ręczne i inne rzeczy które wymagały kreatywności.

Tak się zaczęło, teraz jestem w tym miejscu – czyli tworzę swoją markę świec i uczę się każdego dnia jak ulepszać siebie i swoje produkty, tak żebyście byli maksymalnie zadowoleni z moich produktów i usług.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub poprostu chcesz pogadać o robieniu świec napisz do mnie na IG. Zawsze staram się szybko odpisać o ile właśnie nie wącham jakiejś świeczki ❤

Pozdrawiam Cię cieplutko i miłego palenia dla nas wszystkich! ❤

ANNAIRDA